Wszystko dla VA

Działasz jako VA? Skorzystaj z naszych dedykowanych rozwiązań

Od początku naszej działalności kreujemy w Polsce nowoczesny i świadomy  wizerunek wirtualnej asysty. Tym razem wspólnie z naszymi partnerami przedstawiamy Ci dedykowane rozwiązania, które ułatwią Ci funkcjonowanie jako wirtualna asystentka / wirtualny asystent.

Społeczność

Grupa Facebook

Aktywnie budujemy naszą społeczność Wirtualnej Asysty na największym portalu społecznościowym Facebook.

SPRAWDŹ

Grupa LIinkedIn

Analogicznie do Facebooka, budujemy również naszą społeczność na największym portalu pracy.

SPRAWDŹ

Discord
Dynamiczna społeczność, do świetnego networkingu, która znacząco porządkuje komunikację. Znajdziesz tam pomoc, zlecenia oraz eventy. SPRAWDŹ
Baza VA

Zarejestruj się w Bazie Wirtualnych Asystentów i zyskaj nowe zasięgi. Pozwól się odnaleźć przedsiębiorcom.

SPRAWDŹ

Edukacja

Szkolenie VA

Szkolenie VA od Asystentkowo.pl to prawdziwa gratka dla osób zainteresowanych zawodem wirtualnej asysty. Nasze szkolenia odbywają się najczęściej raz w roku i niosą za sobą szczególną wartość.

SPRAWDŹ

Mentoring

Mentoring to efektywne szkolenie mentee przez mentora, oparte na długoterminowej zawodowej relacji partnerskiej, pełnej szacunku i efektywnej komunikacji. Mentor jest ekspertem w danej dziedzinie, który poza wiedzą teoretyczną, posiada również doświadczenie. Jest praktykiem wybranej branży. Podczas mentoringu dąży się przede wszystkim do wykorzystania pełnego potencjału szkolonego.
SPRAWDŹ

Kurs

Dołącz do grona wirtualnych asystentów, którzy skorzystali z innowacyjnych metod kształcenia w pracy zdalnej. Wykorzystaj swój potencjał dzięki nieszablonowym metodom opracowanym przez zespół Asystentkowo.pl!

SPRAWDŹ

Newsletter​

Już dziś dołącz do Newslettera i korzystaj z szeregu przywilejów dla zarejestrowanych użytowników. Otrzymaj dostęp do specjalnych zamkniętych eventów, kodów rabatowych oraz produktów tylko dla użytkowników.

SPRAWDŹ

Konsultacja dla VA

Skorzystaj z indywidualnych konsultacji dla Wirtualnej Asystentki / Wirtualnego Asystenta. Konsultacje pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane z prowadzeniem działalności VA. Wirtualna Asysta to wszechstronny zawód przyszłości. Z pomocą naszych specjalistów – wypłyniesz na szerokie wody.
SPRAWDŹ

Baza Wiedzy

Baza Wiedzy - tak określamy nasz blog. To bezpłatne kompendium, które po szczegółowym zapoznaniu i przeanalizowaniu treści - pozwoli Ci samodzielnie wystartować w zawodzie Wirtualnej Asystentki / Wirtualnego Asystenta.

SPRAWDŹ

Podcasty

Podcast to współczesna forma kontaktu autorów z odbiorcami. Dzięki swojej klasycznej i jednocześnie nowoczesnej formie, jest świetnym medium do przekazywania ogromnych dawek wiedzy. Podcastów można słuchać w domu, w pracy, w aucie, czy nawet na siłowni!
Przedstawiamy Wam wybrane podcasty, związane mniej, lub bardziej z branżą Wirtualnej Asysty. Przyjemnego słuchania!
SPRAWDŹ

Prowadzenie działalności VA

Księgowość

Prowadzisz firmę? Skup się na rozwoju swojego biznesu, a księgowość przekaż w ręcę najlepszych - doświadczonych specjalistów, którzy znają branżę wirtualnej asysty.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

lub zamów pakiet

OBSŁUGA KSIĘGOWA VA

Partnerzy strategiczni

Biuro Rachunkowe Agnieszka Miśkiewicz

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy tutaj po to, żeby wirtualna asysta nie miała dla Ciebie żadnych tajemnic. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@asystentkowo.pl lub kliknij w przycisk poniżej.

Polecamy również