Wszystko dla VA

Działasz jako VA? Skorzystaj z naszych dedykowanych rozwiązań

Od początku naszej działalności kreujemy w Polsce nowoczesny i świadomy  wizerunek wirtualnej asysty. Tym razem wspólnie z naszymi partnerami przedstawiamy Ci dedykowane rozwiązania, które ułatwią Ci funkcjonowanie jako wirtualna asystentka / wirtualny asystent.

Edukacja VA

Kurs

 Celem kursu jest zwiększenie skuteczności Twoich działań w zakresie pozyskiwania zleceń oraz nowych klientów. Dowiedz się w jaki sposób prowadzić rozmowę z potencjalnym klientem, aby to właśnie Twoja oferta została wybrana spośród wszystkich zgłoszeń. Sprawdź o czym musisz pamiętać oraz gdzie popełniasz błedy.

SPRAWDŹ

Newsletter​

Już dziś dołącz do Newslettera i korzystaj z szeregu przywilejów dla zarejestrowanych użytowników. Otrzymaj dostęp do specjalnych zamkniętych eventów, kodów rabatowych oraz produktów tylko dla użytkowników.

SPRAWDŹ

Szkolenie VA

Dołącz do grona wirtualnych asystentów, którzy skorzystali z innowacyjnych metod szkolenia w pracy zdalnej. Wykorzystaj swój potencjał dzięki nieszablonowym metodom opracowanym przez zespół Asystentkowo.pl!
SPRAWDŹ

Konsultacja dla VA

Skorzystaj z indywidualnego szkolenia dla Wirtualnej Asystentki / Wirtualnego Asystenta. Szkolenie pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane z prowadzeniem działalności VA. Wirtualna Asysta to wszechstronny zawód przyszłości. Z pomocą naszych specjalistów – wypłyniesz na szerokie wody.
SPRAWDŹ

Baza Wiedzy

Baza Wiedzy - tak określamy nasz blog. To bezpłatne kompendium, które po szczegółowym zapoznaniu i przeanalizowaniu treści - pozwoli Ci samodzielnie wystartować w zawodzie Wirtualnej Asystentki / Wirtualnego Asystenta.

SPRAWDŹ

Mentoring

Mentoring to efektywne szkolenie mentee przez mentora, oparte na długoterminowej zawodowej relacji partnerskiej, pełnej szacunku i efektywnej komunikacji. Mentor jest ekspertem w danej dziedzinie, który poza wiedzą teoretyczną, posiada również doświadczenie. Jest praktykiem wybranej branży. Podczas mentoringu dąży się przede wszystkim do wykorzystania pełnego potencjału szkolonego.
SPRAWDŹ

Podcasty

Podcast to współczesna forma kontaktu autorów z odbiorcami. Dzięki swojej klasycznej i jednocześnie nowoczesnej formie, jest świetnym medium do przekazywania ogromnych dawek wiedzy. Podcastów można słuchać w domu, w pracy, w aucie, czy nawet na siłowni!
Przedstawiamy Wam wybrane podcasty, związane mniej, lub bardziej z branżą Wirtualnej Asysty. Przyjemnego słuchania!
SPRAWDŹ

Prowadzenie działalności VA

Faktura

Realizujesz zlecenia? Wystaw fakturę swojemu zleceniodawcy - bez zakładania firmy. Najtańsza oferta na rynku, polski dostawca usług, kompleksowa obsługa.

WYSTAW FAKTURĘ

Księgowość

Prowadzisz firmę? Skup się na rozwoju swojego biznesu, a księgowość przekaż w ręcę najlepszych - doświadczonych specjalistów, którzy znają branżę wirtualnej asysty.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

lub zamów pakiet

OBSŁUGA KSIĘGOWA VA

JDG

Planujesz otworzenie JDG? Zamów konsultację ze specjalistą, który pomoże Ci otworzyć pierwszą firmę.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Spółka ZOO

Nosisz się z zamiarem otworzenia SP ZOO? Nie wahaj się i skorzystaj z usług doświadczonego specjalisty, który przeprowadzi Cię przez ten proces.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Prawnik

Potrzebujesz porady prawnej? Skup się na rozwijaniu biznesu, a kwestie prawne przekaż specjaliście, który zna branżę wirtualnej asysty.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Branding

Twoja marka nie prezentuje się najlepiej? Masz problem z stworzeniem identyfikacji wizualnej? Przekaż to zadanie w ręce specjalistów i buduj swój profesjonalny wizerunek.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Strona WWW

Potrzebna Ci strona internetowa ale czujesz, że nie jest to Twoja mocna strona? Skup się na tym co potrafisz najlepiej i zamów swoją stronę u specjalisty.

ZAMÓW STRONĘ

Marketing

Masz problem z zasięgami w internecie? Skorzystaj z usług doświadczonego marketingowca i odkryj nowe możliwości pozyskiwania klientów.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Partnerzy strategiczni

kugaru.com
Biuro tłumaczeń nativeservice.pl
Biuro Rachunkowe Agnieszka Miśkiewicz

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy tutaj po to, żeby wirtualna asysta nie miała dla Ciebie żadnych tajemnic. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@asystentkowo.pl lub kliknij w przycisk poniżej.

Polecamy również

Shopping Cart