Współpraca

Podoba Ci się kierunek w którym się rozwijamy? Chciałabyś aktywnie współtworzyć naszą społęczność?

Już teraz zacznij aktywnie współtworzyć pierwszy w Polsce, niezależny portal dla Wirtualnych Asystentek!

Jak mogę współpracować?

Jeżeli masz doświadczenie w wirtualnej asyście i chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą, to doskonale trafiłaś. Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy, lub napisz na adres e-mail kontakt@asystentkowo.pl, wpisując w temacie współpraca. Opisz co możesz wnieść do społeczności oraz w czym się specjalizujesz.

Na czym polega współpraca?

Partnerzy Asystentkowo.pl sporządzają merytoryczne i obszerne blog posty, które zostają poddane redakcji oraz optymalizacji SEO.

Co zyskuję na współpracy?

Pisząc profesjonalne treści, przedstawiasz swoją osobę w świetle specjalisty. Dzięki temu budujesz swoją markę osobistą i rozpoznawalność w branży.

Lubisz konkrety? Oto one:

Chcesz wyróżnić się z tłumu? Zdobądź jedną z odznak partnera lub eksperta w Asystentkowo.pl!

Ekspert w Asystentkowo.pl

Sprawdź z kim mieliśmy przyjemność współpracować!

Wśród specjalistek w wielu obszarach Wirtualnej Asysty można wyróżnić współtwórczynie treści na portalu Asystentkowo, które dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniami w ramach tworzonych artykułów. Wiele z nich ma wieloletnią praktykę w prowadzeniu projektów o różnym stopniu złożoności dla klientów w wielu branżach. Swoją wiedzę wykorzystują zarówno w pracy, jak i w ramach wsparcia społeczności VA – dzieląc się nią z mniej doświadczonymi lub pracującymi w nieco innych branżach koleżankami po fachu.

Kolejność wyświetlanych wyników jest losowa.