Wirtualna Asystentka - top 10 grup dla VA

Top 10 polecanych grup dla wirtualnych asystentek i wirtualnych asystentów

Poniżej znajdziesz listę rekomendowanych oraz najbardziej popularnych grup FB, związanych z wirtualną asystą! Wirtualna Asystentka, czy też wirtualny asystent to bardzo młody i dynamicznie rozwijający się w Polsce zawód. Aby być na bieżąco – zapoznaj się z listą grup zamieszczonych poniżej.

1. Wirtualna Asystentka (VA) – Polska społeczność | Wirtualna Asysta | ONLINE

Polska Społeczność VA – zgromadzona wokół pierwszego w Polsce – Niezależnego Portalu VA – Asystentkowo.pl.

Opis:

Polska Społeczność Wirtualnych Asystentek VA – Miejsce w którym każda / każdy z Was otrzyma pełne wsparcie podczas wejścia do tej branży, lub w trakcie rozwoju swoich umiejętności. WARTO SPRAWDZIĆ – społeczność LinkedIn. Ta grupa w odróżnieniu od pozostałych, nie skupia się na budowaniu zaplecza jednej liderki. Chcemy, żeby to było zaplecze i baza wiedzy dla każdej z Was. Wirtualna Asystentka to zawód niezwykle wszechstronny, dlatego zdecydowaliśmy się na publikowanie materiałów od specjalistek / specjalistów z konkretnych dziedzin. Dzięki temu prezentujemy Wam bardzo wartościowy content, który zupełnie bezpłatnie pozwoli Wam rozwijać swoje umiejętności. Oczywiście liczymy na Wasze zaangażowanie w rozwój portalu Asystentkowo.pl. Ponieważ to właśnie Wy tworzycie tą wspaniałą społeczność, wysoce wykwalifikowanych specjalistek, które nie boją się żadnego zadania. Zapraszajcie do naszej społeczności osoby zainteresowane wejściem do branży VA oraz przedsiębiorców, którzy szukają zdalnego wsparcia albo nawet nie mają świadomości istnienia, że może istnieć ktoś taki jak VA. Jesteś specjalistką i chcesz wspomóc budowę społeczności? Tutaj masz do tego świetną okazję. Możesz opublikować na ramach naszego portalu materiał dotyczący pracy Wirtualnej Asystentki, w którym możesz zamieścić lokowanie własnych usług. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami! Zespół Asystentkowo.pl

2. Wirtualna Asystentka i biznes online – ogłoszenia i porady

Największa polska grupa FB o tematyce wirtualnej asysty.

Opis:

Cześć!
Witam Cię w mojej grupie “Wirtualna Asystentka-ogłoszenia, wsparcie i porady”. Stworzyłam tę grupę, żebyś mogła czerpać z niej potrzebną wiedzę, motywację, inspirację do działania a także zaoferować innym swoje wsparcie i podzielić własnym doświadczeniem. Zapraszam do grupy zarówno osoby początkujące, jak i te, które już odniosły sukces ale nadal chcą się rozwijać i osiągać kolejne, jeszcze większe biznesowe szczyty. Mam nadzieję, że odłożymy na bok konkurowania ze sobą i stworzymy niepowtarzalne miejsce mocy kobiet niezwykłych, kreatywnych, mądrych, chociaż czasem też pewnie zalęknionych i niepewnych swoich działań. Marzy mi się, żeby to miejsce rozwiewało wątpliwości i zagrzewało do działania.

3. Wirtualne Asystentki – szkolenia, porady, współpraca

Grupa FB jednej z najbardziej rozpoznawalnych na rynku mentorek – Eli Wolińskiej.

Opis:

Grupa ta jest grupą szkoleniową dla Wirtualnych Asystentek. Znajdziesz tu wsparcie i motywację, a także mnóstwo wskazówek dla swojego biznesu WA. Żeby dołączyć, odpowiedz na WSZYSTKIE pytania weryfikacyjne. Witaj. Mam na imię Ela i jestem gospodynią grupy. Cieszę się, że chcesz do nas dołączyć. Grupa ta jest wsparciem dla wirtualnych asystentek. Dowiecie się na niej sporo o pracy WA, o kursach, o programach i obsłudze klienta. Rozmawiamy też o e-booku “Jak zostać Wirtualną Asystentką?” – to pierwsza publikacja na temat branży WA w Polsce. Na grupie zdradzamy sporo tajemnic z książki 😉 Zapraszam również klientów, którzy poszukują WA. Śmiało dodawajcie swoje ogłoszenia.Zapoznajcie się, proszę z postem powitalnym (przypięty na górze grupy) i krótkim regulaminem. W skrócie: *Nie akceptujemy tu MLM*. Poza wyznaczonym do tego postem, nie reklamujemy swoich usług. *Podobnie nie reklamujemy usług innych WA, nawet jeśli są dla nas autorytetem. Pamiętajcie, to nie jest grupa reklamowa a edukacyjna 🙂 *Nie podważamy kompetencji innych*. Odnosimy się do siebie z szacunkiem. A teraz, proszę odpowiedz na pytania. Tylko wtedy będziesz mógł dołączyć. Zapraszam!

4. Blaski i cienie Wirtualnej Asysty i Freelancu

Kolejna grupa FB jednej z najbardziej rozpoznawalnych na rynku mentorek – Karoliny Brzuchalskiej.

Opis:

Grupa dla tych Wirtualnych Asystentek i Freelancerów, którzy nie boją się powiedzieć, że pracują od rana do wieczora, ale i tak jest zajebiście.Dla osób mających dystans do swojej pracy, do innych i potrafią podejść do swojego zawodu z humorem (przed wejściem do grupy uprasza się o wyjęcie kija z miejsca wiadomego 😉 ).Dla Wirtualnych Asystentek, Wirtualnych Office Managerów i Project Managerów, którzy wiedzą, czego chcą. I wiedzą, jak to osiągnąć. A jeśli nie wiedzą, to chcą się tego dowiedzieć bez owijania w bawełnę.Masz odwagę wejść? ;)Serdecznie zapraszam!Ps. Wchodząc, zgadzasz się przestrzegać następujących zasad:1. Grupa służy wymianie wiedzy i wsparciu. Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz o coś zapytać lub zwyczajnie się wygadać – pisz. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.2. Po wejściu do grupy możesz przedstawić się w osobnym poście lub skorzystać z posta zbiorczego – warto to zrobić, daj się poznać. To jedyna okazja, by pokazać innym członkom grupy Twoje miejsce w sieci.3. Szanujmy się i wspierajmy. To nie jest miejsce na szerzenie konkurencji, tutaj każdy jest równy, każdy kiedyś zaczynał, każdy ma dziesiątki wątpliwości – rozwiejmy je.4. Grupa nie służy reklamie własnych usług – posty i komentarze reklamowe będę z przykrością usuwać bez ostrzeżenia.5. Nie spamujemy, nie promujemy, nie namawiamy do skorzystania z naszych usług — osoby nieprzestrzegające tego punktu usunę jak wyżej. Szanujmy się :).6. Szukasz pracy – oznacz post #szukam7. Chcesz dać pracę – oznacz post #praca8. Nie akceptuję postów/komentarzy obraźliwych, propagujących przemoc, pornografię, rasizm, itp., związanych z wyłudzaniem pieniędzy, hejtu. Będą one usuwane wraz z autorem.9. Chcesz coś zareklamować – napisz do mnie.10. Masz wątpliwości – również napisz :)Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Ci naprawdę fantastycznie spędzonego czasu.Karolina

5. Wirtualna Asystentka i Przedsiębiorcy- praktyczna wiedza oraz oferty pracy

Kolejna grupa FB jednej z najbardziej rozpoznawalnych na rynku mentorek – Poli Sobczyk.

Opis:

Grupa Wirtualna Asystentka i Przedsiębiorcy to miejsce zarówno dla Wirtualnych Asystentek, osób szukających informacji o WA, pomocy lub zdalnej pracy jak i dla firm szukających pracownika zdalnego.Grupę założyła Pola z BrandAssist. Jest to miejsce dla każdej Wirtualnej Asystentki i Wirtualnego Asystenta. (tak, Panowie też są mile widziani. Po prostu pań jest większość i może się zdarzyć, że w postach i komentarzach będzie forma żeńska. Panowie jesteście super dzielni, przetrwacie to! Szanujemy się i wspieramy, bo chociaż bywamy “konkurencją” możemy się lubić i współpracować:)Pozdrawiamy, Administratorki Grupy 🙂

6. Wirtualna Asystentka – Twój rozwój w zawodzie (grupa wyłącznie dla VA)

Opis:

Grupa wsparcia WYŁĄCZNIE dla osób, które są lub chcą zawodowo wykonywać zawód Wirtualnej Asystentki/ Wirtualnego Asystenta.* Nie akceptuję zgłoszeń osób, które nie udzielą odpowiedzi na pytania.Grupa jest miejscem, które służy wymianie wiedzy i doświadczeń, abyś mogła/ mógł bez skrępowania obecnością klientów zadać nawet najbardziej oczywiste pytania i uzyskać wsparcie.Założycielką grupy Ela Nieradko – zawodowo związana z wirtualną asystą od 2010 roku, od 2015 pomagająca innym wypłynąć na szerokie wody wirtualnej asysty nieradko.pl.

7. Wirtualna Asystentka i biznes online – ogłoszenia i porady

Opis:

Cześć!Witam Cię w mojej grupie “Wirtualna Asystentka-ogłoszenia, wsparcie i porady”. Stworzyłam tę grupę, żebyś mogła czerpać z niej potrzebną wiedzę, motywację, inspirację do działania a także zaoferować innym swoje wsparcie i podzielić własnym doświadczeniem.Zapraszam do grupy zarówno osoby początkujące, jak i te, które już odniosły sukces ale nadal chcą się rozwijać i osiągać kolejne, jeszcze większe biznesowe szczyty.Mam nadzieję, że odłożymy na bok konkurowania ze sobą i stworzymy niepowtarzalne miejsce mocy kobiet niezwykłych, kreatywnych, mądrych, chociaż czasem też pewnie zalęknionych i niepewnych swoich działań. Marzy mi się, żeby to miejsce rozwiewało wątpliwości i zagrzewało do działania.

8. Wirtualne asystentki i freelancerzy – nie tylko praca zdalna – oferty

Opis:

Forum powstałe na oferty zleceń dla zarabiania zdalnego (przez internet) lub lokalnego dla zestawu poniższych specjalizacjiZabroniona reklama programów, afiliacji, struktur mlm oraz ich pochodnych.Jesli szukasz:- marketingowca- programisty- tłumacza- copywritera- korektora- speca od seo- grafika- wirtualnej asystentki- freelancera- księgowej- prawnika- social media ninjaalbo zwyczajnie potrzebujesz oddelegować zadania komuś innemu……To ta grupa powstała specjalnie na Twoje ogłoszenie!Konstrukcja ofert#szukam (kogo?)#zlecę (co?)#gdzie (zdalnie /lokalnie)#kontakt (mail/ komentarz /priv)#budżet (przewidziany? barter? widełki?)

9. Szukam Wirtualnej Asystentki / Zdalnego Asystenta – OFERTY I OGŁOSZENIA

Opis:

Grupa dla przedsiębiorców szukających wirtualnej asystentki / zdalnego pracownika oraz dla wirtualnych asystentek szukających zleceń.

10. Wirtualna Asystentka po godzinach

Opis:

Grupa została stworzona dla wirtualnych asystentek, które po godzinach chcą się powymieniać doświadczeniami, potrzebują pomocy w jakimś zadaniu lub chcą się dowiedzieć czegoś nowego.Jesteśmy tu po to, aby się wspierać, pomagać sobie, a czasem po prostu pogadać, aby się poznać i nawiązać nowe relacje 🙂