O nas

Jesteśmy tutaj dla Was!

Naszą misją jest budowanie aktywnej, zaangażowanej społeczności, która gotowa jest do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami. Nasza wizja stworzenia portalu branżowego dla WA, powstała w sposób bardzo naturalny. Nie udało nam się odnaleźć podobnego miejsca w sieci, więc zdecydowaliśmy się zrobić pierwszy krok. Jednakże najważniejszym elementem Asystentkowo.pl jest fakt, że to właśnie Wy, czyli społeczność Wirtualnych Asystentek, tworzycie ten portal!

Niezależny portal ponad podziałami

Najwyższym celem, który nam przyświeca jest stworzenie centralnego portalu dla Wirtualnych Asystentek oraz Przedsiębiorców. Miejsca, gdzie każdy może zabrać głos, a wszelkie animozje i odczucia wobec konkurencji są chowane do kieszeni.

Bezpośrednie relacje i współpraca ze społecznością

Wysoka jakość relacji oraz bezpośredni kontakt to czynniki, które niezaprzeczalnie budują zaufanie. Właśnie dlatego kładziemy tak silny nacisk na bezpośredni kontakt z branżą. To właśnie dzięki Wam powstaje wiele wartościowych treści na Asystentkowo.pl, takich jak serie “… w pracy Wirtualnej Asystentki“, czy “CASE STUDY“.

Aktywnie budujemy zjednoczoną społeczność

Istnieje wiele wiele zdecentralizowanych społeczności, obracających się wokół marek osobistych. Aktywnie pracujemy nad naturalnym przyciągnięciem coraz większej ilości WA do naszej społeczności, którą tworzymy między innymi na portalach Facebook oraz LinkedIn.

Naszym priorytetem jest jakość

Niezaprzeczalnie przy każdym przedsięwzięciu, które realizujemy, czy też przy każdym materiale, który publikujemy, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze jakość. Zależy nam na tym aby informacje, które ukazują się na łamach portalu, wnosiły realną wartość w pracę i życie Wirtualnej Asystentki.

Zaangażowany zespół G-SEO Polska

To właśnie ludzie są najważniejszym czynnikiem, który składa się na każdy sukces. To w jaki sposób możemy się rozwijać, zawdzięczamy w dużej mierze zespołowi Partnerów Programu Partnerskiego G-SEO Polska. Dziękuję Wam wszystkim za nieoceniony wkład w rozwój portalu.

Łukasz Gąsiorowski

Łukasz Gąsiorowski

Twórca portalu

Asystentkowo.pl - logo - Wirtualna Asystentka