O nas

Na początku był chaos… A później powstało Asystentkowo.pl

Centrum Wirtualnej Asysty to pierwsze tego typu miejsce w polskiej sieci. Początkowo skierowane stricte do wirtualnych asystentów, a właściwie asystentek, szybko zakorzeniło się na rynku wypełniając przestrzeń pomiędzy markami osobistymi poszczególnych VA. Dzięki naszemu odmiennemu podejściu do kreowania zawodu wirtualnej asystentki / asystenta, udało nam się w krótkim czasie zbudować bardzo silny fundament pod naszą obecną działalność.

Nasze działania skupiają się wokół dwóch filarów, które dają wielu firmom nowe możliwości skalowania biznesu – znacząco poprawiając ich wyniki, a w sytuacjach krytycznych pozwalają im na przetrwanie kryzysu dzięki naszemu wsparciu. Te filary to:

  1. Edukacja wysoko wykwalifikowanych pracowników przyszłości – VA (Wirtualnych Asystentów), oraz ułatwienie im startu w branży wirtualnej asysty.
  2. Wsparcie dla firm, które przyspiesza, a nawet usprawnia i wdraża nowe procesy biznesowe wewnątrz przedsiębiorstw.

Wirtualna asysta – to wciąż bardzo świeże pojęcie, które polski biznes dopiero poznaje i wdraża do swojego słownika. Ostatnie lata pokazały jak wielki potencjał kryje praca zdalna, a to wszystko co udało się wdrożyć do biznesu, to zaledwie wierzchołek góry lodowej.

Jak to działa?

1. Diagnoza wadliwych procesów

Prawie każda firma bez względu na wielkość spotyka się z powtarzalnymi problemami, które po pewnym czasie okazują się “wąskim gardłem” do osiągnięcia dalszych wzrostów. Nam udało się te problemy zidentyfikować oraz opracować powtarzalne rozwiązania, które uwalniają czas niezbędny na realiację priorytetów w firmie.

2. Dopasowanie właściwego specjalisty

Kapitał ludzki to ogromna wartość wewnątrz firmy. Odpowiada on zazwyczaj za sukces biznesu w przypadku zbudowania właściwego zespołu. Wyobraź sobie sytuację, w której możesz wykupić pakiet godzin u właściwego specjalisty, który przyspieszy funkcjonowanie Twojej firmy. Brzmi ciekawie? To dopiero początek… W ramach pakietu godzinowego możesz mieć nawet dostęp do całego zespołu specjalistów – w zależności od Twoich potrzeb.

3. Wdrożenie wirtualnej asysty

Większość funkcjonujących na naszym rynku firm posiada przestrzeń, w której wirtualna asysta jest w stanie usprawnić jej funkcjonowanie. Są to takie obszary jak np. administracja biurowa, dbanie o dobry wizerunek firmy w sieci, czy chociażby kontakt z klientem. Pochylenie się nad odpowiednimi obszarami to tzw. “game changer”. To nie wszystko… Korzystając z naszych usług płacisz wyłącznie za godziny pracy. Pomijasz również całą biurokrację, odpowiedzialność i koszty występujące w przypadku zatrudnienia pracownika etatowego.

Bezpośrednie relacje i współpraca

Wysoka jakość relacji oraz skuteczna komunikacja to czynniki, które niezaprzeczalnie budują zaufanie. Właśnie dlatego kładziemy tak silny nacisk na bezpośredni kontakt z klientami oraz branżą VA.

Naszym priorytetem jest jakość

Niezaprzeczalnie przy każdym zadaniu, które realizujemy, czy też przy każdym materiale, który publikujemy, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze jakość. Zależy nam na tym aby nasze usługi oraz informacje, które ukazują się na łamach Centrum Wirtualnej Asysty, wnosiły realną wartość w życie i biznes naszych klientów oraz współpracowników.
Asystentkowo.pl - logo - Wirtualna Asystentka

Agnieszka Rudak

CEO

Łukasz Gąsiorowski

Łukasz Gąsiorowski

COO / Founder

Sylwek Brzęczkowski

Sylwek Brzęczkowski

CTO

Magda Krawczak

Executive Assistant

Izabela Rutkowska

Legal Specialist

Kinga Grzebyk

Kinga Grzebyk

Graphic Designer