Wsparcie dla firm

Deleguj nam zadania swojego biznesu

Oferujemy szeroko rozumiane wsparcie z zakresu wirtualnej asysty dla wielu zewnętrznych podmiotów. Wszystko po to, abyś zyskał/a czas na priorytety we własnym biznesie. Umów się na bezpłatną konsultację dot. wdrożenia wirtualnej asysty wypełniając poniższy Brief.

BRIEF

ZAMÓW KONTAKT ASYSTENTKI

Wdrożenie wirtualnej asysty

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt asystentki.


  Asystentkowo dla Firm - Wirtualna Asysta - Deleguj

  Dlaczego Asystentkowo.pl?

  Oszczędzasz czas

  Wybierając opcję Dopasowania VA oszczędzasz swój czas. Czyli przyczynę przez którą szukasz VA do swojej firmy. Jednym krokiem pomijasz wszystkie rozmowy z potencjalnymi kandydatkami - to my zajmiemy się wszystkim!

  Oszczędzasz pieniądze

  Nawiązanie współpracy z niewłaściwą osobą wiąże się z przepalaniem Twojego budżetu oraz ... nerwów 😉 Powiedz nam jakie zadania chcesz delegować, a my zadbamy o to, żeby zostały wykonane.

  Podnosisz wydajność

  Korzystając z Dopasowania VA Twój dotychczasowy zespół zostanie wzmocniony przez cały Team VA, który zajmie się realizacją tych zadań, które uznasz za najważniejsze w swojej firmie.

  Dbasz o bezpieczeństwo

  Decydując się na współpracę przez Dopasowanie VA stawiasz przede wszystkim na bezpieczeństwo w Twojej firmie. Dbamy o poufność Twoich danych oraz zabezpieczenie prawne realizowanych zleceń.

  Może Cię zainteresować

  BAZA VA

  WIRTUALNYCH ASYSTENTÓW

  Baza VA – to miejsce, gdzie znajdziesz na własną rękę freelancera, który zajmuje się wirtualną asystą. Nawiążesz tu bezpośrednią współpracę z wybraną przez Ciebie wirtualną asystentką / asystentem. 

  AKTUALNIE PROMOWANE

  Masz dodatkowe pytania?

  Jesteśmy tutaj po to, żeby wirtualna asysta nie miała dla Ciebie żadnych tajemnic. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@asystentkowo.pl lub kliknij w przycisk poniżej.

  Asystentkowo.pl - Portal Wirtualnej Asystentki

  Polecamy również