Szkolenie VA
EDYCJA 2024

Zacznij karierę VA z Asystentkowo.pl!

Jedyna taka okazja w 2024 roku! Unikalne szkolenie dla osób, które chcą rozpocząć karierę wirtualnej asystentki/wirtualnego asystenta!

4 tygodnie intensywnej pracy synchronicznej i asynchroniczej pod okiem najlepszych VA i praktyków biznesu Asystentkowo i e-delegate.com. Zdalne spotkania wykładowe z dodatkiem masterminda, nauka najważniejszych narzędzi, symulacja współpracy z klientem i najważniejsze – dla najlepszych absolwentów kursu możliwość nawiązania współpracy z Agencją Wsparcia i Rozwoju Biznesu e-delegate!

Co zyskujesz dzięki naszemu szkoleniu?

Dlaczego warto wybrać szkolenie Asystentkowo.pl?

1. Indywidualne podejście

Szkolenie przeprawadzamy w oparciu o nasz autorski program, innowacyjną metodę symulacji i zaangażowaną współpracę 1:1. Oznacza to, że jesteś pod indywidualną opieką dedykowanego szkoleniowca-praktyka, który wprowadzi Cię płynnie do zawodu wirtualnej asystentki. Dzięki temu Twoje umiejętności wzrosną dużo szybciej, a ewentualne trudności zostaną szybko pokonane.

Współpraca asynchroniczna i synchroniczna:

2. Szkolenie oparte o praktykę

Zalety symulacji współpracy z klientem:

Jednym z wyjątkowych elementów szkolenia jest praktyka zawodowa. Już od pierwszych chwil współpracy ze szkoleniowcem staniesz się wirtualną asystentką lub wirtualnym asystentem!

Żaden rodzaj nauki nie jest tak wydajny i skuteczny, jak ten, który bazuje na praktyce. Realizując specjalnie przygotowane zadania – nauczysz się, w jaki sposób rozwiązywać problemy, które będą stawać na Twojej drodze każdego dnia w pracy jako VA!

Dodatkowym atutem jest fakt, że zawsze będziesz mieć możliwość powrotu do konkretnego zadania, aby odświeżyć swoje informacje.

3. Idea Mastermind

Spotkania mastermind w swoim założeniu mają na celu doskonalenie umiejętności lub procesów myślowych z określonej dziedziny. Cotygodniowe spotkanie synchronizacyjne mają na celu omówienie dotychczasowych postępów, dyskusję na temat bieżących trudności oraz zaplanowanie celów na najbliższe dni – do czasu następnego spotkania.

Najważniejsze założenia mastermind:

4. Pierwsze płatne zlecenia

Decydując się na szkolenie zyskujesz niepowtarzalną szansę na otrzymanie pierwszych płatnych zleceń od Asystentkowo i e-delegate! Kiedy osiągniesz wymagany poziom umiejętności w wybranej wspólnie specjalizacji – wtedy zlecimy Ci do wykonania zadania dopasowane do Ciebie.

Oznacza to, że część środków, które zainwestujesz w swój rozwój ponownie do Ciebie wróci, budując przy okazji Twoje zawodowe portfolio!

e-delegate

5. Certyfikat Asystentkowo.pl

Po zakończeniu programu szkoleniowego dla VA otrzymasz od nas certyfikat, potwierdzający odbycie szkolenia przy portalu Asystentkowo.pl. Zostaną w nim zawarte wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przebiegu kształcenia oraz spersonalizowany testimonial opisujący jakość Twojej współpracy.

Testimonial będzie mógł zostać przez Ciebie wykorzystany w dowolnie wybranym miejscu, aby pomóc Ci wzmocnić Twoją markę osobistą na samym początku kariery!

Możesz również liczyć na rekomendacje dla Twoich potencjalnych klientów.

Dla kogo jest szkolenie?

Szkolenie dedykowane jest dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę jako wirtualna asystentka czy też wirtualny asystent. Jeżeli stawiasz dopiero swoje pierwsze kroki w działalności online, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Jak długo trwa szkolenie?

Szkolenie trwa przez 4 tygodnie. Od poniedziałku do piątku realizowane są zadania szkoleniowe – w tym czasie prowadzona jest komunikacja asynchroniczna. W weekendy odbywa się spotkanie wykładowe z prelekcją i mastermind synchronizacyjny, gdzie omawiane są postępy, plany i wszelkie problemy.

Jaki jest zakres szkolenia?

Szkolenie obejmuje:

100% gotowości do pracy w zawodzie po ukończeniu szkolenia

Po zakończonym szkoleniu zyskujesz:

Ile kosztuje szkolenie?

Edycja 2024 kosztuje 2400 zł (z VAT).  Już teraz wiemy, że kolejna edycja będzie droższa. 

Jak dostać się na szkolenie?

Aby zdobyć miejsce na szkolenie Asystentkowo.pl, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Uprzedzamy, że liczba miejsc jest ograniczona! Przed wpisaniem na szkolenie przeprowadzamy również rozmowę aplikacyjną, aby ocenić już na wstępnie Twoje predyspozycje do zawodu.

Jak wygląda aplikacja na szkolenie dla wirtualnej asystentki / asystenta?

Aplikacja składa się z następujących kroków:

Dostępne miejsca i termin szkolenia 2024:

Szkolenie VA - EDYCJA 2024

 • termin: 03.08.2024 – 31.08.2024
 • liczba pozostałych miejsc: 5
 • koszt: 2400 zł brutto (z VAT)
 • poziom trudności: początkujący
 • forma: praktyka / teoria / mastermind
 • program: autorski dopasowany do kursanta

Szkolenie VA - EDYCJA 2025

 • termin: pierwszy kwartał 2025!
 • liczba pozostałych miejsc: TBA
 • koszt: TBA
 • poziom trudności: początkujący
 • forma: praktyka / teoria / mastermind
 • program: autorsko dopasowany do kursanta

Sprawdź również nasze kursy online

Kursy online to opcja zdecydowanie tańsza, która pozwola Ci na osiąganie efektów we własnym zakresie.

Uczestniczki o szkoleniu:

“Idealne szkolenie dla początkujących wirtualnych asystentek! Łukasz motywuje mnie do działania i pokazuje, że mogę osiągnąć więcej, niż mi się wydaje. Jednocześnie potrafi wskazać moje słabe i mocne strony. Dzięki niemu uwierzyłam w swoje możliwości. Jeśli chodzi o szkolenie, to według mnie zorganizowane jest na 5+ . Polecam z całego serduszka.”

Monika Wolska - VA - Wirtualna Asystentka

Monika Wolska

Kto odpowiada za szkolenie?

Łukasz Gąsiorowski - Founder

Łukasz Gąsiorowski

Twórca wielu internetowych projektów, które z powodzeniem funkcjonują na polskim rynku. Podcaster poruszający tematykę digital marketingu oraz biznesu online. Odpowiada między innymi za:

 • Asystentkowo.pl – pierwszy w Polsce portal dla wirtualnych asystentów, posiadający największą polską Bazę VA.
 • CYBERFAZA – współtwórca podcastu skoncentrowanego na budowaniu działalności w sieci.
 • NATIVESERVICE – polsko – niemieckie biuro tłumaczeń online, świadczące usługi zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów.
Ponadto czynny zawodowo strażak, pełniący służbę na stanowisku kierowania. Prywatnie szczęśliwy mąż.

Dorota Kondratowicz

Manager projektów z obszarów digital marketingu oraz HR. Zawodowo zajmuje się przede wszystkim wsparciem w skalowaniu małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów.

Działa w szczególności w obszarach takich jak:

 • zarządzanie projektami,
 • content marketing,
 • copywriting,
 •  rekrutacja pracowników,
 • analiza danych.

Masz dodatkowe pytania?

Wciąż zastanawiasz się, czy szkolenie jest odpowiednie dla Ciebie? Nie czekaj dłużej i umów się na bezpłatną konsultację, gdzie wyjaśnimy Ci krok po kroku, w jaki sposób przebiega proces szkolenia. Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@asystentkowo.pl lub kliknij w przycisk poniżej.

Asystentkowo.pl - Portal Wirtualnej Asystentki