Joanna Lipka

Zmień swoje zdjęcie w tle
Prześlij
Joanna Lipka
Zmień swoje zdjęcie w tle
Dołączył 23 lipca 2021
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

Wirtualna Asystentka
Zapewniam zdalne wsparcie biznesowe zapracowanym przedsiębiorcom. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie pełnego wsparcia PA, obsługi klienta, zarządzania relacjami. Mam na swoim koncie światowej klasy doświadczenie w prywatnej obsłudze rodziny królewskiej.
Faktura bez VAT, Useme

Witaj, mam na imię Joanna, jestem świetną organizatorką i chętnie pomogę w zaplanowaniu twojego dnia pracy.
Jestem tutaj, aby odciążyć cię z obowiązków, abyś mógł wrócić do skupienia się na tym, co najważniejsze - ROZWIJANIU TWOJEJ FIRMY.
Wraz ze wzrostem liczby osób pracujących z domu, potrzebujących pomocy w różnych zadaniach, zdałam sobie sprawę z potrzeby stworzenia elastycznej i osobistej usługi administracyjnej, która jest dostępna dla wszystkich. Podczas wspólnej pracy zaprojektuję plan dostosowany do Twoich potrzeb i napiętego harmonogramu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz usługi dla firmy, czy osobistej, mogę dostosować profesjonalny pakiet do Twoich potrzeb.

angielski, polski

Jestem profesjonalistką zorientowaną na szczegóły, zapewniam wyjątkowe wsparcie administracyjne i VIP obsługę klienta. Zostałam doceniona za swój profesjonalizm i umiejętności międzykulturowe wykraczając poza oczekiwania klientów i rozwiązywanie ich zapytań. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze Microsoft Office i sprzętu biurowego, jestem magistrem turystyki, posiadam Dyplom Sekretarki i Osobistej Asystentki oraz Dyplom Administracji Biznesu.
Przez ponad 15 lat pracowałam dla prestiżowych miejsc w Londynie - Mayfair, zapewniając PA (Personal assistance), świadcząc najwyższej jakości usługi dla wysoko postawionych ludzi (UHNW - Ultra-High-Net-Worth) w biznesie, rządzie czy rodzinie królewskiej, a także dla celebrytów czy dyrektorów generalnych, poprawiając ich satysfakcję. Pracując dla osób publicznych nauczyłam się, jak bardzo ważny jest profesjonalizm oferowanych usług i prywatność, którą buduje się na zaufaniu i szczerości. Spełniam oczekiwania najbardziej wymagających - i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Pasjonuje mnie zawód Wirtualnej Asystentki, bo w tej branży nie ma dwóch takich samych dni, a każdy kolejny przynosi nowe wyzwania i możliwości. Jestem osobą towarzyską, lubię kontakty z ludźmi, a wspieranie ich, by czuli się dobrze w pracy jak i osobiście, sprawia mi ogromną przyjemność. Właśnie dlatego nie mogę się doczekać możliwości pracy dla Ciebie.

zarządzanie kontami społecznościowymi, zarządzanie grupami internetowymi, administracja biurowa (faktury, umowy, rachunki, rozliczenia), odbieranie telefonów, odpisywanie na maile, organizowanie dnia pracy, umawianie spotkań, rekrutowanie pracowników