Skuteczna komunikacja w pracy zdalnej - kurs - wirtualna asystentka

KURS ONLINE

Skuteczna Komunikacja w Pracy Zdalnej

wirtualna asystentka | wirtualny asystent | freelancer | grafik | tłumacz

Zaczynasz swoją przygodę z biznesem w świecie online? Chcesz się nauczyć jak skutecznie i efektywnie komunikować się z klientem podczas współpracy online? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Ten kurs spowoduje, że zdecydowanie łatwiej odnajdziesz swoich przyszłych klientów. Znacząco poprawisz również swoje relacje biznesowe z klientami poznanymi wcześniej.

Główne obszary kursu:

Dla kogo jest kurs?

Autorzy:

Wydawnictwo:

Czas do premiery:

Cena regularna: 369 zł (w tym VAT)

Autorzy kursu

Agnieszka Rudak - Asystentkowo.pl

Agnieszka Rudak

Psycholog Biznesu // Online Business Manager // CEO Asystentkowo // Specjalista ds. komunikacji w biznesie

Piotr Tytoń

Piotr Tytoń

Trener Biznesu // Coach ACC ICF // DiSC Trainer & Facilitator // Mentor // HRBP // Specjalista ds.zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich

Co otrzymasz po zakupie kursu?

Po zakupie kursu otrzymasz pigułkę wiedzy na temat komunikacji w pracy zdalnej, która zagwarantuje Ci pewny start w działaniu biznesowym online. Nie straszne będzie Ci stworzenie strategii komunikacji, wybór persony klienta, stworzenie podstawowej oferty czy pierwsza rozmowa z klientem. Będziesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę na początku współpracy i o jakie elementy zadbać, aby komunikacja była efektywna.

1. Dostęp do szkolenia wideo

Szkolenie jest podzielone na 6 modułów. W każdym z nich znajdziesz filmy wideo z wartościową esencją wiedzy z wybranego tematu.
Każdy z tematów zaprezentowany jest w przystępny sposób przez Agnieszkę lub Piotra – specjalistów od komunikacji w biznesie.
Agnieszka Rudak Preview

2. Karty pracy (PDF)

Podczas kursu, do niektórych tematów dołączamy karty pracy pdf do pobrania, aby ułatwić Ci i usystematyzować wiedzę zdobytą podczas obejrzenia wideo.
Karty pracy przydadzą się Ci również w dalszej karierze, jesteśmy przekonani, że wrócisz do nich jeszcze nie raz.
dokumenty szkolenie

3. Checklisty (PDF)

Zadbaliśmy również o checklisty, aby usprawnić Ci przyswajanie wiedzy oraz abyś miał pewność, że nie ominiesz żadnego z wymaganych punktów, np podczas pierwszej rozmowy z klientem.
Checklisty pomogą Ci wytworzyć nawyk podczas powtarzających się procesów, aby usprawnić Twoją komunikację z klientem lub współpracownikami.
checklisty szkolenie

4. Udział w losowaniu indywidualnego szkolenia (do końca roku)

Dla wszystkich osób, które zakupią kurs w październiku odbędzie się losowanie, w którym główną nagrodą jest indywidualne 1,5 godzinne szkolenie z Agnieszką lub Piotrem o wartości 330zł netto.

Szkolenie może wygrać jedna osoba, która będzie miała do wyboru dowolny wolny termin do końca roku 2022.
losowanie szkolenie