Praca Zdalna jako Wirtualna Asystentka

Pracuj Zdalnie

Marzy Ci się praca zdalna na własny rachunek?

Już teraz to możliwe! Pracuj zdalnie jako Wirtualna Asystentka!

Wirtualna Asystentka?

Praca jako Wirtualna Asystentka (WA) jest dziś niezwykle prestiżowa. Każdego dnia kolejne firmy przenoszą swoją działalność do internetu. Z tego względu, obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie na pracowników, którzy oferują wirtualną asystę.

Kim dokładnie jest Wirtualna Asystentka?

Wirtualna asystentka to pracownik zdalny, który pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu firmy. Posiada zwykle szeroki wachlarz umiejętności. WA nie pracuje na etacie, lecz prowadzi własną działalność. Obsługuje zazwyczaj kilku klientów, rozlicza się za wykonaną pracę, wystawia faktury za swoje usługi.

Czym zajmuje się Wirtualna Asystentka?

Wirtualna asystentka wykonuje różne zadania, w zależności od tego, czego oczekuje klient. Często są to prace biurowe takie jak obsługa poczty internetowej, research informacji i tworzenie raportów oraz baz danych, przepisywanie tekstów, wypełnianie dokumentów. WA planuje i przygotowuje także posty i grafiki do mediów społecznościowych, tworzy opisy produktów, wpisy na blogi i teksty SEO, prezentacje w Power Point. Pracuje również w WordPress, dodaje wpisy i podstrony, zajmuje się ustawianiem SEO. Przedsiębiorcy zlecają asystentkom także zdalne wsparcie w postaci rezerwacji biletów, zakupów online, umawiania spotkań.

Ile zarabia Wirtualna Asystentka?

Wirtualna Asystentka zarabia od 40 do 50 złotych za godzinę swojej pracy. Zadania realizuje zazwyczaj w trybie asynchronicznym.

Co mogę zrobić, aby zostać Wirtualną Asystentką?

Jeżeli chcesz zostać Wirtualną Asystentką, czeka Cię sporo pracy, ponieważ konkurencja nie śpi. Zacznij od obserwowania naszego bloga Asystentkowo.pl. Nie przegap również niezwykłej okazji na odbycie kursu dla Wirtualnej Asystentki zupełnie za darmo!

Spośród osób, które zostawią swój adres e-mail w celu poinformowania o premierze nadchodzącego kursu, wylosujemy vouchery uprawniające do bezpłatnego odbycia całego szkolenia! Taka oferta się już nie powtórzy! Jeżeli nie będziesz miała odpowiednio dużo szczęścia, nie martw się! Te niezobowiązujące zapisy na kurs, uprawniają Cię do otrzymania aż 50% zniżki! Tak więc pamiętaj, nic nie tracisz! Nie będziemy zasypywać Cię zbędnymi wiadomościami. Na Twój adres wyślemy jedynie informacje, dotyczące premiery kursu od Asystentkowo.pl!

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ JUŻ TERAZ?

Nie zapomnij być na bieżąco!

Już teraz, dołącz zupełnie bezpłatnie do społeczności Wirtualnych Asystentek. W naszych grupach możesz bez obaw zapytać inne Wirtualne Asystentki, o co tylko zechcesz.

Społeczność Facebook

Społeczność LinkedIn