Szkolenie VA - Asystentkowo.pl

Copywriting

Twoja firma się rozwija? Opisz to!

SŁOWA napędzają biznes. Istnieje jednak pewien warunek. Stanie się tak, gdy użyjesz ODPOWIEDNICH słów. To takie, które zwrócą uwagę potencjalnego klienta, utkwią w jego pamięci i zachęcą do działania. Nie każdy przedsiębiorca potrafi je znaleźć. Ale nie musi tego robić.

Uruchamiamy nową usługę. Do współpracy zaprosiliśmy doświadczonych copywriterów, którzy zaopiekują się tekstową stroną Twojego biznesu. Dlaczego warto o tym pomyśleć?

Copywriter to specjalista, który wyraża się za pomocą tekstu. Dobiera słowa tak, by podkreślić mocne strony Twojego biznesu. Podkreśla korzyści. Pomaga w stworzeniu ciekawych tekstów na stronę internetową. Chcesz zainteresować klienta swoją ofertą? A może ruszasz z blogiem, na którym podzielisz się radami eksperta? Copywriter to osoba, która Ci w tym pomoże. 

Ożywi także Twoje media społecznościowe. Dostarczy treści, dzięki którym zbudujesz trwałą relację biznesową ze swoimi klientami. Wykorzystaj jego umiejętności, by informować o aktualnościach w firmie za pośrednictwem konta na Facebook’u lub LinkedIn.  

A może masz zupełnie inne wyzwanie tekstowe, które zabiera Ci cenny czas? Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną ofertę, która rozwiąże Twój problem. 

 
copywriting - asystentkowo

Co dla Ciebie napiszemy?

copywriting - tworzenie treści - asystentkowo

Chwytliwe, kreatywne i zapadające w pamięć teksty na stronę www:

  • reklamowe (mailingi, ulotki, newslettery)
  • artykuły blogowe
  • artykuły eksperckie
  • opisy oferty
  • opisy kategorii

Treści postów kierowanych do odbiorców Twoich mediów społecznościowych:

  • Linkedin
  • Facebook
A może potrzebujesz napisać coś w języku angielskim? Nie jest to przeszkodą. Nasza oferta jest dwujęzyczna. Bez problemu stworzymy treści w języku polskim i angielskim.

Każdy tekst, który sprawia Ci problem… Wyceniamy go od 39 zł za 1000 znaków ze spacjami.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@asystentkowo.pl lub kliknij w przycisk poniżej.

Asystentkowo.pl - Portal Wirtualnej Asystentki

Sprawdź również