Asystentkowo.pl

Pierwszy w Polsce

Niezależny Portal VA

Baza Wirtualnych Asystentów

Otwórz się na nowe możliwości promocji własnej marki oraz usług.

0 +
Aktualnych ofert VA
0 +
Stałych użytkowników
0 +
Średnia miesięczna liczba wyświetleń
0 %
Bezpłatnie

Tym razem przedstawiamy Wam:

Kanał YouTube

Subskrybuj, zadawaj pytania w komentarzach i bądź zawsze na bieżąco.

Mentoring VA

Przyspiesz swój rozwój do granic możliwości.

Mentoring to efektywne szkolenie mentee przez mentora, oparte na długoterminowej zawodowej relacji partnerskiej, pełnej szacunku i efektywnej komunikacji. Mentor jest ekspertem w danej dziedzinie, który poza wiedzą teoretyczną, posiada również doświadczenie…

Mentor zapewnia Ci konsultacje, doradztwo i wsparcie na kolejnych krokach kariery, dlatego tak ważne jest, aby wybrać właściwą osobę.

Polecamy:

Filary naszej działalności

Naszą działalność opieramy na trzech filarach:

Społeczność

Aktywnie tworzymy, angażujemy i jednoczymy społeczność polskich wirtualnych asystentek oraz asystentów. Tworzymy miejsce służące wymianie doświadczeń i informacji,  a także ułatwiające podjęcie współpracy z klientami.

Wiedza

Na asystentkowo.pl wirtualne asystentki oraz wirtualni asystenci dzielą się wiedzą, dzięki czemu każda osoba zainteresowana branżą wirtualnej asysty, jest w stanie pozyskać bezpłatnie nowe – wartościowe informacje.

Szkolenia

Pracujemy nad ofertą szkoleń dedykowanych wirtualnym asystentkom i asystentom. Starannie badamy rynek i zapotrzebowania kandydatów, aby dostarczyć im szkolenia najwyższej jakości.

"Pracuj tak ciężko jak to możliwe, to zwiększa szanse na sukces. Jeśli inni ludzie pracują 40 godzin w tygodniu, a ty 100 godzin, to ty w 4 miesiące osiągniesz to, co innym zajmie rok."

Elon Musk

Twórca PayPal, SpaceX, Tesla

Społeczność

Budowanie społeczności wirtualnych asystentek i asystentów realizujemy w kilku miejscach równocześnie:

Wywiady

Sprawdź wywiady, które przeprowadziliśmy specjalnie dla Was!

Praca - Zlecenia - Baza VA

Szukasz zleceń? A może szukasz osoby, która zajmuje się wirtualną asystą? Sprawdź Bazę VA stworzoną przez nas!

Potrzebujesz silniejszego wsparcia w rozwoju? Zajrzyj do Bazy Mentorów dla VA!

Nie czekaj i dołącz do Bazy VA!

Zyskaj nowe zasięgi i bezpłatną promocję, korzystając z funkcjonalności udostępnionych dla naszej społeczności.

Szkolenie - Wirtualna Asystentka

Postaw na innowacyjne metody kształcenia i zostań VA!

Dołącz do grona wirtualnych asystentów, którzy skorzystali z innowacyjnych metod szkolenia w pracy zdalnej. Wykorzystaj swój potencjał dzięki nieszablonowym metodom opracowanym przez zespół Asystentkowo.pl!

Szkolenie dedykowane jest dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę jako wirtualna asystentka, czy też wirtualny asystent. Jeżeli stawiasz dopiero swoje pierwsze kroki w działalności online, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego nasze szkolenie?

Odbierz przedpremierowe kody rabatowe!

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i zapisz się na nasze kursy jeszcze przed ich premierą. To jedyna okazja, aby uzyskać tak atrakcyjną ofertę.

Podcasty

Podcast to współczesna forma kontaktu autorów z odbiorcami. Dzięki swojej klasycznej i jednocześnie nowoczesnej formie jest świetnym medium do przekazywania ogromnych dawek wiedzy. Podcastów można słuchać w domu, pracy, aucie, czy nawet na siłowni!

Polecane podcasty

Przedstawiamy Wam wybrane podcasty, które są mniej lub bardziej związane z branżą wirtualnej asysty. Przyjemnego słuchania!